miercuri, 1 septembrie 2010

Acum si pe blog...


blogspot prompt-service


Iata-ne ajunsi si pe blogspot.

Echipa noastra a decis crearea acestui blog astfel incat clientii nostri sa poata fi informati in legatura cu serviciile oferite de noi, si printr-un alt intermediu, in afara de cel de pe site prompt-service.ro.

Astfel, membri echipei noastre vor posta aici stiri, informatii legate de cele mai noi produse oferite de Prompt Service, informatii de tipul "stiati ca..." legate de climatizare, ventilatie, instalatii termo-sanitare etc.

Veti fi surprinsi sa vedeti cate lucruri raman necunoscute ochiului unui client obisnuit...si in acelasi timp cate decizii diferite ar putea lua fiecare in privinta unei comenzi in acest domeniu, daca ar fi informat corect si concret inainte de acest pas.

Asadar, va invitam sa va abonati acestui blog, ce isi va incepe postarea regulata saptamana viitoare, iar noi ne vom stradui sa va oferim cele mai interesante informatii care sa va ajute pe viitor.

Pana data viitoare, nu uitati sa va informati inainte de a trece la actiune!


Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu